SORG AIR | SAEM 2024 - SAEM - SORG AIR event manager 2024

SAEM - SORG AIR event manager 2024

---

83

Počet soutěží celkem

17.82%

Obsazenost

25

Otevřených přihlášek

577/3238

Přihlášených soutěžících

Úvodní slovo

Aleš Krátký

Vážení přátelé, modeláři, soutěžící...


Rádi by jsme vám, jménem našeho celého SORG AIR týmu, představili zcela nový / vylepšený systém pro evidenci soutěží, registrací, přihlášek a tím vám ulehčili, ten náš soutěžní, život s letadly.

Víme, že dělat soutěže pro ostatní modeláře je často časově náročné a kolikrát komplikované, a rádi by jsme, kdyby vám náš systém práci ulehčil. Proto jsme jej také tvořili, a spolu s programem SORG AIR by, nejen vám, ale i soutěžícím poskytnout maximální možnou míru pohodlí při organizaci soutěže nebo samotném soutěžení.


Na druhou stranu i soutěžící by si určitě rádi ulehčili ty administrativní záležitosti aby se naplno mohli soustředit na ladění strojů, taktiky, nebo hromadě tréningu. I pro ně je zde samozřejmě náš systém a věříme, že si jej velmi oblíbí a bude jim velkým pomocníkem!


Novinky a informace


Věděli jste o tom, že máte k dispozici tyto super funkce ?


Nově také máte možnost si editovat vlastní účet. Jo a také přibylo nastavení svého klubu u svého profilu.

Podpořte nás :)


Na druhou stranu i my potřebuje občas poplácat po zádech a tak by nás moc potěšilo (krom toho, že budete náš systém hojně využívat) i to, že se o nás zmíníte nebo na své weby umístíte odkaz na náše systémy a to jak SAEM nebo na náš software SORG AIR. Jedno je svořeno pro druhé, a spolu jim to jde nejlépe.

A samozřejmě, pokud nám chcete cokoliv sdělit tak nám napište na email ales@sgames.cz.


Banery na Váš web


Jestli nás máte rádi, dejte to vědět ostatním pomocí banerů níže .